Logo

Nowy apartament, 49,07 m², 2 pokoje, 11 piętro, oferta nr B/M318

1 308 206 zł

26 660 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 121 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aleje 138

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie 138

2 pokoje, apartament 49,07 m², piętro 11, oferta nr B/M318, Aleje 138, Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie 138
Aleje 138 - zdjęcie nr 0
Aleje 138 - zdjęcie nr 1
Aleje 138 - zdjęcie nr 2
Aleje 138 - zdjęcie nr 3
Aleje 138 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 49.07 m², B/M318
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,07 m²

Piętro:

11 piętro

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,91 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2030

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę