Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 33,19 m², 1 pokój, parter, oferta nr MN14

622 667,21 zł

18 760,69 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 913 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa

1 pokój, apartament inwestycyjny 33,19 m², parter, oferta nr MN14, Apartamenty Wypoczynkowa, Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa
SALON Z ANEKSEM25,22 m²ŁAZIENKA5,02 m²KORYTARZ2,95 m²TARAS2,44 m²OGRÓDEK8,80 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 33.19 m², MN14
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 33.19 m², MN14
MN14
Plan piętra
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 33.19 m², MN14
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,19 m²

Piętro:

parter

Wys. a. inwestycyjnego:

2,69 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (2,44 m²), ogródek (8,80 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę