Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 41,33 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr MN33

769 345,94 zł

18 614,71 zł /m²

Rata 3 600 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa

2 pokoje, apartament inwestycyjny 41,33 m², piętro 2, oferta nr MN33, Apartamenty Wypoczynkowa, Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa
SALON Z ANEKSEM22,64 m²SYPIALNIA12,35 m²ŁAZIENKA3,60 m²KORYTARZ2,74 m²BALKON7,13 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 41.33 m², MN33
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 41.33 m², MN33
MN33
Plan piętra
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 41.33 m², MN33
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,33 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. a. inwestycyjnego:

2,69 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,13 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę