Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 42,28 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr MN62

862 650,91 zł

20 403,29 zł /m²

Rata 4 036 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa

2 pokoje, apartament inwestycyjny 42,28 m², piętro 3, oferta nr MN62, Apartamenty Wypoczynkowa, Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa
SALON Z ANEKSEM21,80 m²ŁAZIENKA4,41 m²KORYTARZ2,00 m²BALKON10,35 m²
1 / 2
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 42.28 m², MN62
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 42.28 m², MN62
MN62
Plan piętra
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 42.28 m², MN62
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,28 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. a. inwestycyjnego:

2,69 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,35 m²), taras (28,96 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę