Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 48,70 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr MN22

872 199,15 zł

17 909,63 zł /m²

Rata 4 081 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa

2 pokoje, apartament inwestycyjny 48,70 m², piętro 1, oferta nr MN22, Apartamenty Wypoczynkowa, Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa
SALON Z ANEKSEM28,64 m²SYPIALNIA13,02 m²ŁAZIENKA4,30 m²KORYTARZ2,74 m²BALKON11,52 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 48.7 m², MN22
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 48.7 m², MN22
MN22
Plan piętra
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 48.7 m², MN22
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,70 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. a. inwestycyjnego:

2,69 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,52 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę