Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 41,34 m², 2 pokoje, parter, oferta nr MN10

754 271,67 zł

18 245,57 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 529 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa

2 pokoje, apartament inwestycyjny 41,34 m², parter, oferta nr MN10, Apartamenty Wypoczynkowa, Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa
SALON Z ANEKSEM21,62 m²SYPIALNIA13,68 m²ŁAZIENKA4,15 m²KORYTARZ1,89 m²TARAS3,42 m²OGRÓDEK26,19 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 41.34 m², MN10
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 41.34 m², MN10
MN10
Plan piętra
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 41.34 m², MN10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,34 m²

Piętro:

parter

Wys. a. inwestycyjnego:

2,69 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,42 m²), ogródek (26,19 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę