Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 48,34 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr MN38

865 933,53 zł

17 913,40 zł /m²

Rata 4 051 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa

2 pokoje, apartament inwestycyjny 48,34 m², piętro 2, oferta nr MN38, Apartamenty Wypoczynkowa, Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa
SALON Z ANEKSEM28,79 m²SYPIALNIA12,75 m²ŁAZIENKA3,33 m²KORYTARZ3,47 m²BALKON11,52 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 48.34 m², MN38
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 48.34 m², MN38
MN38
Plan piętra
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 48.34 m², MN38
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,34 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. a. inwestycyjnego:

2,69 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,52 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę