Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 45,08 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr MN42

809 194,86 zł

17 950,20 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 786 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa

2 pokoje, apartament inwestycyjny 45,08 m², piętro 2, oferta nr MN42, Apartamenty Wypoczynkowa, Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa
SALON Z ANEKSEM25,39 m²SYPIALNIA13,65 m²ŁAZIENKA4,15 m²KORYTARZ1,89 m²BALKON10,35 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 45.08 m², MN42
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 45.08 m², MN42
MN42
Plan piętra
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 45.08 m², MN42
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,08 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. a. inwestycyjnego:

2,69 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,35 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę