Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 47,95 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr MN63

976 004,01 zł

20 354,62 zł /m²

Rata 4 566 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa

2 pokoje, apartament inwestycyjny 47,95 m², piętro 3, oferta nr MN63, Apartamenty Wypoczynkowa, Jastrzębia Góra, ul. Wypoczynkowa
SALON Z ANEKSEM22,92 m²ŁAZIENKA6,19 m²KORYTARZ3,92 m²BALKON8,42 m²
1 / 2
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 47.95 m², MN63
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 47.95 m², MN63
MN63
Plan piętra
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Wypoczynkowa - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 47.95 m², MN63
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,95 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. a. inwestycyjnego:

2,69 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,42 m²), taras (14,01 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę