Logo

Nowy apartament, 50,46 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A3

650 934 zł

12 900 zł /m²

Rata 3 046 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mielno, ul. Pogodna 4A

SALON Z ANEKSEM24,05 m²SYPIALNIA15,39 m²ŁAZIENKA5,31 m²KORYTARZ5,51 m²OGRÓDEK42,69 m²
Wymiary apartamentu 50.46 m², A3
Wirtualna makieta 3D apartamentu 50.46 m², A3
A1A2A3A4A5
Plan piętra
Villa Verona Mielno - zdjęcie nr 0
Villa Verona Mielno - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 50.46 m², A3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,46 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (42,69 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę