Logo

Nowy apartament, 139,74 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr A01 4P

9 902 839 zł

70 866 zł /m²

Rata 46 333 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Villa Bogoria

Warszawa, Śródmieście, ul. Stare Nalewki 2

4 pokoje, apartament 139,74 m², piętro 4, oferta nr A01 4P, Villa Bogoria, Warszawa, Śródmieście, ul. Stare Nalewki 2
Villa Bogoria - zdjęcie nr 0
Villa Bogoria - zdjęcie nr 1
Villa Bogoria - zdjęcie nr 2
Villa Bogoria - zdjęcie nr 3
Villa Bogoria - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 139.74 m², A01 4P
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

139,74 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (34,13 m²)

Termin oddania:

druga połowa 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę