Logo

Nowy apartament, 157,36 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr A02 3P

10 150 216 zł

64 503 zł /m²

Rata 47 490 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Villa Bogoria

Warszawa, Śródmieście, ul. Stare Nalewki 2

4 pokoje, apartament 157,36 m², piętro 3, oferta nr A02 3P, Villa Bogoria, Warszawa, Śródmieście, ul. Stare Nalewki 2
Villa Bogoria - zdjęcie nr 0
Villa Bogoria - zdjęcie nr 1
Villa Bogoria - zdjęcie nr 2
Villa Bogoria - zdjęcie nr 3
Villa Bogoria - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 157.36 m², A02 3P
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

157,36 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (22,66 m²)

Termin oddania:

druga połowa 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę