- W okolicy osiedla park - 400 m
- Cichobieżna winda w budynku
- Pod budynkiem hala garażowa
- W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 4,60 m²)
- Do zamieszkania w tym roku
Premium Invest
od 7 450 zł /m²
Suwałki, Północ, ul. Nowomiejska
3 pok.
57,58 – 72,27 m²
Znaleziono 7 ofert w 1 inwestycji
Ulice na Północy

Premium Invest
od 7 450 zł /m²
Suwałki, Północ, ul. Nowomiejska
3 pok.
57,58 – 72,27 m²
Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026
Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni
Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026
Na Północy w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 7 nowych mieszkań w 1 inwestycji deweloperskich. Deweloperzy na Północy oferują do sprzedaży mieszkania z rynku pierwotnego o powierzchni od 58 do 72 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:
Obecnie najwięcej nowych mieszkań na Północy oferuje: Premium Invest
Średnia cena mieszkania 3-pokojowego od dewelopera na Północy wynosi obecnie 494 090 zł.
Najdroższe nowe mieszkanie na Północy kosztuje 538 412 zł
Najtańsze nowe mieszkanie na Północy kosztuje 440 487 zł