Nowe mieszkania Józefosław - rynek pierwotny

Znaleziono 13 ofert w 1 inwestycji
FILTRUJ
Wyszukuję...
Reklama

Mieszkania od dewelopera w Józefosławiu

Józefosław to wieś zlokalizowana na południe od Warszawy. Pod względem ludności, liczącej około 15 tysięcy osób, zajmuje podium jako największa wieś w Polsce. Dogodne położenie sprzyja podejmowaniu decyzji o porzuceniu wielkomiejskiego zgiełku na rzecz spokojnej miejscowości o sąsiedzkiej atmosferze.

Węzeł komunikacyjny

Główne osie wsi to ulice Wilanowska oraz Cyraneczki, które przecinają się prostopadle w ścisłym centrum. Każda z nich prowadzi do ulicy Puławskiej, stanowiącej drogę krajową nr 79, która wiedzie bezpośrednio do Warszawy. Pokonanie tego odcinka zajmuje od 15 do 30 minut, w zależności od natężenia ruchu. Dobra organizacja infrastruktury drogowej sprawiła, że nowe mieszkania w Józefosławie z rynku pierwotnego coraz częściej stają się obiektem osób zamieszkujących hałaśliwe i niespokojne warszawskie dzielnice.

Komfortowe mieszkania na wsi

Dynamiczny rozwój Józefosławia sprawił, że miejscowość nie jest dłużej postrzegana jako sypialnia Warszawy. Dziś to samodzielna jednostka, która zapewnia wszystko, co niezbędne do codziennego funkcjonowania.

Józefosław znajduje się około 15 kilometrów od centrum europejskiej metropolii. To idealna odległość pozwalająca odciąć się od obowiązków zawodowych i odpocząć w zacisznym miejscu. Inwestorzy widzą tu ogromny potencjał na nowe mieszkania Józefosławie z rynku pierwotnego, stopniowo realizując kolejne inwestycje. Nabywcy mogą sprawić sobie komfortowy lokal w nowoczesnym budownictwie, którego największymi atutami są funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz wysoki standard wykończenia.

Miejsce dla aktywnych

Największa wieś w Polsce od lat utrzymuje miano miejsca, w którym mieszka aktywna społeczność. Wysoki poziom życia kulturalnego i sportowego określana jest przez pryzmat zielonej okolicy, gdzie odbywają się ciekawe wydarzenia angażujące mieszkańców. Ponadto jest tu wiele miejsc do spacerów, tras rowerowych i ścieżek biegowych, idealnych na wypady z rodziną oraz czworonogami.

Wygoda i udane życie społeczne

Wiele osób, wybierając stałe miejsce do życia, kieruje się wygodą oraz zasobami finansowymi. Nowe mieszkania w Józefosławiu z rynku pierwotnego to możliwość urządzenia sobie przytulnego lokalu za rozsądną cenę. Koszty nieruchomości, usług i życia codziennego są nieporównywalnie niższe od tych, które ponoszą warszawiacy, co niejednokrotnie stanowi kartę przetargową przy podejmowaniu decyzji o zakupie własnego mieszkania.

Życie w Józefosławiu jest spokojne i niespieszne, a pod ręką wszystko, czego potrzeba – dyskonty, zakłady usługowe, placówki edukacyjne (w tym także podstawowa szkoła międzynarodowa oraz szkoła języka angielskiego), kawiarnie i restauracje oraz miejsca, w których można przyjemnie spędzić czas. Nie brakuje też publicznych oraz niepublicznych placówek medycznych o wysokim standardzie. Jedną z atrakcji miejscowości jest Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjne, w którym można poznać wiele ciekawostek związanych z kosmosem.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 30 306 osób
UP