- Plac zabaw na terenie osiedla
- Mieszkania w kameralnym budynku
- Jest to nowość w ofercie dewelopera
- Teren rekreacyjny na osiedlu
NECON Deweloper Sp. z o.o.
od 8 300 zł /m²
Stanisławie, ul. Stanisławie 7A
1 - 4 pok.
29,65 – 75,10 m²
Znaleziono 38 ofert w 3 inwestycjach

NECON Deweloper Sp. z o.o.
od 8 300 zł /m²
Stanisławie, ul. Stanisławie 7A
1 - 4 pok.
29,65 – 75,10 m²

NECON Deweloper Sp. z o.o.
od 8 000 zł /m²
Stanisławie, ul. Stanisławie 7A
2 - 4 pok.
36,99 – 66,88 m²

NECON Deweloper Sp. z o.o.
od 7 794 zł /m²
Stanisławie
1 - 3 pok.
29,52 – 55,98 m²
Średnia cena za m² (kwiecień 2026)
8 611 zł/m²

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026
Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni
Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026
W Stanisławiu w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 38 nowych mieszkań w 3 inwestycjach deweloperskich. Deweloperzy w Stanisławiu oferują do sprzedaży mieszkania z rynku pierwotnego o powierzchni od 30 do 75 m² od 1 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:
Obecnie najwięcej nowych mieszkań w Stanisławiu oferuje: NECON Deweloper Sp. z o.o.
Średnia cena kawalerki z rynku pierwotnego w Stanisławiu wynosi obecnie 270 495 zł.
Średnia cena nowego mieszkania 2-pokojowego w Stanisławiu wynosi obecnie 370 100 zł.
Średnia cena mieszkania 3-pokojowego od dewelopera w Stanisławiu wynosi obecnie 464 792 zł.
Średnia cena mieszkania 4-pokojowego od dewelopera w Stanisławiu wynosi obecnie 599 268 zł.
Średnia cena mieszkania z rynku pierwotnego z ogródkiem w Stanisławiu wynosi obecnie 523 706 zł.
Najdroższe nowe mieszkanie w Stanisławiu kosztuje 638 350 zł
Najtańsze nowe mieszkanie w Stanisławiu kosztuje 256 056 zł
Nieruchomości na sprzedaż
Popularne miasta w pomorskim