Logo
Filtry

Nowe domy na sprzedaż Warszawa Młociny - rynek pierwotny

Znaleziono 8 ofert w 1 inwestycji

    Lista ofert

  • Wille Pasymska, nowe domy, Marvipol Development, ul. Pasymska, Bielany (Młociny), Warszawa
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Wille Pasymska
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku komunikacji miejskiej - 250 m
    • Blisko osiedla park - 350 m
    • Jest to nowa oferta dewelopera
    więcej »

    Marvipol Development

    2 790 001 – 3 050 001 zł

    Warszawa, Bielany, Młociny, ul. Pasymska

    4 pok.

    155,89 – 156,80 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Analiza rynku domów deweloperskich na Młocinach - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 8 ofert
  • Średnia cena m² nowego domu na Młocinach: 18 571 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu: 156 m²
  • Największy metraż domu: 157 m²

Wskaźniki rynku pierwotnego na Młocinach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny pozostały bez zmian
  • Ceny nowych domów na Młocinach są o 2,43% tańsze niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku pierwotnym

  • Bielany - średnia cena domu - 2 903 751 zł (8 ofert)

Stan na dzień: 10.05.2026

Najczęściej oglądane inwestycje deweloperskie na Młocinach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Kalkulacje kredytu hipotecznego na dom od dewelopera

  • Średnia cena nowego domu na Młocinach wynosi 2 903 751 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 13 586 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Nowe domy na Młocinach

Na Młocinach w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 8 nowych domów w 1 inwestycji deweloperskich. Deweloperzy na Młocinach oferują do sprzedaży domy z rynku pierwotnego o powierzchni od 156 do 157 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe nowe domy (8 ofert)

Warszawa Młociny - najczęściej zadawane pytania

Które firmy deweloperskie budują najwięcej domów na Młocinach?

Obecnie najwięcej nowych domów na Młocinach oferuje: Marvipol Development

Jaka jest średnia powierzchnia nowego domu na Młocinach?

Średnia powierzchnia nowego domu na sprzedaż na Młocinach wynosi obecnie 156,34 m².

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy nowy dom na Młocinach?

Najdroższy nowy dom na Młocinach kosztuje 3 050 001 zł

Najtańszy nowy dom na Młocinach kosztuje 2 790 001 zł