Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,27 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr PR047045/LK/35271

605 780 zł

14 000 zł /m²

Rata 2 834 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Wesoła

2 pokoje, mieszkanie 43,27 m², piętro 3, oferta nr , PR047045/LK/35271, Warszawa, Wesoła, Wesoła
PR047045/LK/35271 - zdjęcie nr 0
PR047045/LK/35271 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 43.27 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,27 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę