Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,63 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 105936

505 000 zł

13 073 zł /m²

Rata 2 363 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska

2 pokoje, mieszkanie 38,63 m², piętro 4, oferta nr , 105936, Warszawa, Rembertów, Rembertów, Chełmżyńska
105936 - zdjęcie nr 0
105936 - zdjęcie nr 1
105936 - zdjęcie nr 2
105936 - zdjęcie nr 3
105936 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.63 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,63 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę