Logo
Filtry

Kawalerki na sprzedaż Warszawa Rembertów

Znaleziono 18 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie jednopokojowe 25,52 m², Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 25,52 m², Chełmżyńska, Rembertów

    Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców. Wyróżnia się:
✔ nowoczesną architekturą,
✔ wysoką jakością materiałów,
✔ przestrzenią do relaksu – alejkami spacerowymi i placami zabaw,
✔ systemem monitoringu i kontrolą dostępu. Wysoka jakość i nowoczesne technologie Osiedle otoczone...

    więcej »

    Metrohouse

    410 872 zł

    Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska

    1 pok.

    25,52 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 25,62 m², Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 25,62 m² z loggią, Chełmżyńska, Rembertów

    0% PROWIZJI!! Inwestycja od dewelopera, bez PCC 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 - 55 000 Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3 000 zł Dodatkowe: winda, instalacje internetowe, instalacje tv, m. p. w garażu podziemnym...

    więcej »

    OneHouse Nieruchomości Agnieszka Prasek

    410 000 zł

    Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska

    1 pok.

    25,62 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Park Leśny Rembertów - L1 L2, nowe mieszkania, Park Leśny Rembertów, ul. Chełmżyńska, Rembertów, Warszawa
    WYDARZENIE
    info-icon
    info-icon
    Park Leśny Rembertów - L1 L2
    • Przystanek komunikacji miejskiej w sąsiedztwie osiedla - 100 m
    • Park w pobliżu osiedla - 550 m
    • Winda w budynku
    • Osiedlowy plac zabaw dla dzieci
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • W sprzedaży mieszkania z zielonymi ogródkami (do 129,61 m²)
    • W ofercie mieszkania z tarasami (do 27,00 m²)
    więcej »

    Park Leśny Rembertów

    od 15 500 zł /m²

    Warszawa, Rembertów, ul. Chełmżyńska

    1 pok.

    26,69 – 31,58 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 25,74 m², Warszawa, Rembertów, ul. Chełmżyńska, Sprzedaż
    AI
    WYDARZENIE
    info-icon
    info-icon
    Park Leśny Rembertów - J1 J2
    • Przystanek komunikacji w sąsiedztwie osiedla - 300 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 500 m
    • Winda w budynku
    • Osiedlowy plac zabaw dla dzieci
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • Do zamieszkania w tym roku
    • W ofercie mieszkania z ogródkami
    więcej »

    Park Leśny Rembertów

    16 500 zł /m²

    Warszawa, Rembertów, ul. Chełmżyńska

    1 pok.

    25,74 m²

  • Stacja Rembertów, nowe mieszkania, DEVELIA S.A., ul. Fiszera 36, Rembertów, Warszawa
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Stacja Rembertów
    • W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej - 100 m
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 350 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • W sprzedaży mieszkania z ogródkami
    więcej »

    DEVELIA S.A.

    Warszawa, Rembertów, ul. Fiszera 36

    1 pok.

    28,88 m²

  • Reklama
  • Mieszkanie jednopokojowe 23,64 m², Warszawa, Rembertów, Stefana Łyszkiewicza "Pechowca", Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 23,64 m² z aneksem kuchennym, Stefana Łyszkiewicza "Pechowca", Rembertów

    1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Stefana Łyszkiewicza „Pechowca” BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2015 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 23,64 m2 składa się z: -pokoju dziennego z aneksem kuchennym, -łazienki, -holu....

    więcej »

    Piórek House

    390 000 zł

    Warszawa, Rembertów, Stefana Łyszkiewicza "Pechowca"

    1 pok.

    23,64 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 25,72 m², Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 25,72 m² z balkonem, Chełmżyńska, Rembertów

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - KOLEJNY - etap inwestycji ( BUDYNEK J ). Termin odbiorów: II kwartał 2026 Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej rezerwacji oferty. Budynek J1 mieszkanie...

    więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    415 378 zł

    Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska

    1 pok.

    25,72 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
  • Mieszkanie jednopokojowe 25,70 m², Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 25,70 m² z balkonem, Chełmżyńska, Rembertów

więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    413 770 zł

    Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska

    1 pok.

    25,70 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 25,74 m², Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska, Sprzedaż