zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Mapa
Lista
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
Zobacz także
● mieszkania na sprzedaż 2 pokojowe piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż 3 pokojowe piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż 4 pokojowe piotrków trybunalski ● tanie mieszkania na sprzedaz piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż z windą piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż z tarasem piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż z oddzielną kuchnią piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż do 200000 zł piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż od 200000 zł do 250000 zł piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż od 250000 zł do 300000 zł piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż od 300000 zł do 350000 zł piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż od 450000 zł do 500000 zł piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż od 40 m² do 45 m² piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż od 45 m² do 50 m² piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż od 60 m² do 70 m² piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż od 70 m² do 80 m² piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż od 100 m² piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż górna ● mieszkania na sprzedaż mickiewicza ● mieszkania na sprzedaż wyzwolenia ● mieszkania na sprzedaż targowa ● mieszkania na sprzedaż ściegiennego piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż łódzka piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż mickiewicza piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż żwirki piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż poprzeczna piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż targowa piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż sąsiedzka piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż wojska polskiego piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż kwiatowa piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż kostromska piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż słowackiego piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż górna piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż tuwima piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż norwida piotrków trybunalski ● mieszkania na sprzedaż korczaka piotrków trybunalski
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!
Arkadiusz Biernat - WGN Nieruchomości

Arkadiusz Biernat

WGN Nieruchomości
pokaż numer
Grzegorz Mrowicki - FILAR NIERUCHOMOŚCI

Grzegorz Mrowicki

FILAR NIERUCHOMOŚCI
pokaż numer
Zygmunt Stypik - Metrohouse

Zygmunt Stypik

Metrohouse
pokaż numer

Mieszkania Piotrków Trybunalski Sprzedaż

Piotrków Trybunalski położony jest w centralnej Polsce w województwie łódzkim. Jest niewielkim miastem powiatowym pełniącym w regionie funkcje administracyjne, przemysłowe i handlowo-usługowe. Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego, szklarskiego, maszynowego i meblowego oraz jednym z głównych miast Piotrkowsko-Bełchatowskiego Okręgu Przemysłowego. W bliskiej okolicy miasta istnieje kilka centrów logistycznych co związane jest z jego dogodnym położeniem w pobliżu dróg krajowych i międzynarodowych m.in. autostrady A1.

Duży obszar miasta zajmują tereny leśne, użytki rolne oraz Jezioro Bugaj. Zabudowania mieszkalne rozmieszone są głównie w centralnej i zachodniej części miasta. Piotrków Trybunalski podzielony jest na ponad dwadzieścia osiedli. Oferty mieszkań na sprzedaż można znaleźć głównie na osiedlach Słowackiego, Wyzwolenia, Armii Krajowej, Targowa i Belzacka.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 22 793 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.