Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Piotrków Trybunalski Wyzwolenia

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 52,00 m², Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 52,00 m², Wyzwolenia

    Oferta sprzedaży komfortowego mieszkania w nowym budynku. Niebywała okazja - mieszkanie bez czynszowe !!!! Proponujemy do sprzedaży mieszkania o pow. 52 m 2, zlokalizowane w budynku kilkurodzinnym . Budynek ma ciekawą bryłę architektoniczną. Rok budowy 2012 r. Wykonany jest w technologii tradycyjnej...

    więcej »

    Waliszczak Nieruchomości

    400 000 zł

    Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia

    2 pok.

    52,00 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 143,00 m², Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 143,00 m² z aneksem kuchennym, Wyzwolenia

    Oferta sprzedaży komfortowego mieszkania w nowym budynku garażem dwustanowiskowym Niebywała okazja - mieszkanie bezczynszowe !!!! Proponujemy do sprzedaży mieszkania o pow. całkowitej 177 m2, zlokalizowane w budynku kilkurodzinnym . Budynek ma ciekawą bryłę architektoniczną. Rok budowy 2012 r. Wykon...

    więcej »

    Waliszczak Nieruchomości

    870 000 zł

    Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia

    4 pok.

    143,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Wyzwolenia >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    6 888 zł/m²

    13.68%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż na Wyzwolenia - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż na Wyzwolenia: 6 888 zł/m², w tym:
    • 2-pokojowe: 7 692 zł/m²
    • 4-pokojowe: 6 084 zł/m²
    • z tarasem: 6 084 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 52 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 143 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z tarasem - 50,0%

Wskaźniki rynku mieszkań na Wyzwolenia

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny pozostały bez zmian
  • Ceny mieszkań na sprzedaż na Wyzwolenia są o 66,85% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż na Wyzwolenia wynosi 635 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 971 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż na Wyzwolenia

Na Wyzwolenia w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości na Wyzwolenia oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 52 do 143 m² od 2 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 2 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania 4 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (1 oferta)

Piotrków Trybunalski Wyzwolenia - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż na Wyzwolenia?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż na Wyzwolenia kosztuje obecnie 870 000 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż na Wyzwolenia kosztuje obecnie 400 000 zł