zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Mapa
Lista
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
OFERTY TOP
WSZYSTKIE OFERTY
zamknij
1
Zobacz także
● mieszkania na sprzedaż 1 pokojowe stare miasto ● mieszkania na sprzedaż 2 pokojowe stare miasto ● mieszkania na sprzedaż 3 pokojowe stare miasto ● mieszkania na sprzedaż 4 pokojowe stare miasto ● mieszkania na sprzedaż z ogródkiem stare miasto ● mieszkania na sprzedaż z windą stare miasto ● mieszkania na sprzedaż z tarasem stare miasto ● mieszkania na sprzedaż dwupoziomowe stare miasto ● mieszkania na sprzedaż z oddzielną kuchnią stare miasto ● mieszkania na sprzedaż od 300000 zł do 350000 zł stare miasto ● mieszkania na sprzedaż od 450000 zł do 500000 zł stare miasto ● mieszkania na sprzedaż od 500000 zł do 550000 zł stare miasto ● mieszkania na sprzedaż od 600000 zł do 700000 zł stare miasto ● mieszkania na sprzedaż od 700000 zł do 800000 zł stare miasto ● mieszkania na sprzedaż do 25 m² stare miasto ● mieszkania na sprzedaż od 25 m² do 30 m² stare miasto ● mieszkania na sprzedaż od 30 m² do 40 m² stare miasto ● mieszkania na sprzedaż od 40 m² do 45 m² stare miasto ● mieszkania na sprzedaż od 45 m² do 50 m² stare miasto ● mieszkania na sprzedaż zwierzyniec ● mieszkania na sprzedaż bieżanów-prokocim ● mieszkania na sprzedaż bieńczyce ● mieszkania na sprzedaż łagiewniki-borek fałęcki ● mieszkania na sprzedaż bronowice ● mieszkania na sprzedaż prądnik biały ● mieszkania na sprzedaż podgórze duchackie ● mieszkania na sprzedaż wróblowice ● mieszkania na sprzedaż łobzów ● mieszkania na sprzedaż olsza ● mieszkania na sprzedaż ruczaj ● mieszkania na sprzedaż sidzina ● mieszkania na sprzedaż przegorzały ● mieszkania na sprzedaż borek fałęcki ● mieszkania na sprzedaż krakowiaków kraków ● mieszkania na sprzedaż jerozolimska kraków ● mieszkania na sprzedaż łukasiewicza kraków ● mieszkania na sprzedaż leśmiana kraków ● mieszkania na sprzedaż spółdzielców kraków ● mieszkania na sprzedaż niwy kraków ● mieszkania na sprzedaż drużbackiej kraków
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI NA STARYM MIEŚCIE

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!
Beata Niklewicz - ABN Nieruchomości Rodzina u Siebie

Beata Niklewicz

ABN Nieruchomości Rodzina u Siebie
pokaż numer
Paweł Kukla - Kukla Nieruchomosci

Paweł Kukla

Kukla Nieruchomosci
pokaż numer
Wojciech Wójcik - NowodworskiEstates

Wojciech Wójcik

NowodworskiEstates
pokaż numer

Mieszkania Kraków Stare Miasto sprzedaż

Stare Miasto jest centralną dzielnicą Krakowa stanowiącą absolutne centrum miasta wraz ze znanym historycznym Starym Rynkiem oraz znamienitymi budowlami i budynkami, jak Kościół Mariacki lub zamek Wawelski.

Ze względu na położenie dzielnica ta jest najbardziej zaludnioną oraz najgęściej zabudowaną. Z reguły nie mają miejsca nowe inwestycje mieszkaniowe, raczej się tu modernizuje i przerabia budynki już istniejące. Dlatego praktycznie wszystkie oferty zawierające mieszkania na sprzedaż pochodzą z rynku wtórnego. Bardzo często mieszkania takie położone są w zabytkowych kamienicach oraz mają dwa poziomy. Wykończenie w wysokim standardzie, a także otoczenie i dostęp do wszelkich udogodnień pozwalają cieszyć się komfortowym życiem. Dodatkowo prestiżu dodaje adres nieruchomości.

Biorą pod uwagę powyższe nietrudno się domyślić, że nabywcami takich mieszkań w znakomitej większości są osoby zamożne, pracujące zawodowo czy też piastujący kierownicze funkcje w międzynarodowych korporacjach.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 21 250 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.