zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Powierzchnia działki (m²):
Pokoje:
Ogrzewanie:
Kanalizacja:
Opcje dodatkowe:
Wiek nieruchomości:
Standard wykończenia:
Materiał:
Wyświetlanie wyników:
Numer oferty:
Ulica:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Mapa
Lista
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
zamknij
Zobacz także
● tanie domy na sprzedaz piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż od 100000 zł do 200000 zł piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż od 200000 zł do 300000 zł piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż od 400000 zł do 450000 zł piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż od 500000 zł do 600000 zł piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż od 1000000 zł piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż od 120 m² do 150 m² piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż od 150 m² do 200 m² piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż od 300 m² do 400 m² piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż od 400 m² do 500 m² piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż od 500 m² do 1000 m² piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż sulejowska ● domy na sprzedaż wierzeje ● domy na sprzedaż krakowskie przedmieście ● domy na sprzedaż południe ● domy na sprzedaż wyzwolenia ● domy na sprzedaż źródlana ● domy na sprzedaż kostromska piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż narutowicza piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż czynszowa piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż ludowa piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż cmentarna piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż scaleniowa piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż kleszcz piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż zalesicka piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż sulejowska piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż częstochowska piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż wierzejska piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż wronia piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż michałowska piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż maja piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż armii krajowej piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż eryka piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż wierzeje piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż mickiewicza piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż kręta piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż jerozolimska piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż belzacka piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż zawodzie piotrków trybunalski ● domy na sprzedaż polskiej organizacji wojskowej piotrków trybunalski
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!
Arkadiusz Biernat - WGN Nieruchomości

Arkadiusz Biernat

WGN Nieruchomości
pokaż numer
Grzegorz Mrowicki - FILAR NIERUCHOMOŚCI

Grzegorz Mrowicki

FILAR NIERUCHOMOŚCI
pokaż numer
Joanna Biskupiak - freedom nieruchomości

Joanna Biskupiak

freedom nieruchomości
pokaż numer

Domy Piotrków Trybunalski Sprzedaż

Piotrków Trybunalski to drugie co do wielkości miasto w województwie łódzkim położone w centralnej Polsce. Podzielone jest na kilkanaście mniejszych osiedli. Prężnie rozwija się tutaj przemysł włókienniczy, szklarski, maszynowy, meblowy i papierniczy. Miasto stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przebiega tędy autostrada i drogi krajowe. Funkcjonuje tutaj wiele przedszkoli, szkół i uczelni.

Domy na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim stanowią bardzo dużą część oferty nieruchomości w tym regionie. Znajdziemy je głównie za pośrednictwem agencji nieruchomości. Często są to nowe, wybudowane kilka lat wcześniej budynki. Przeważają domy jednorodzinne, wolnostojące, ale są tu również szeregowce i bliźniaki. Do domu zazwyczaj przynależy przestronna działka.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 21 250 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.