Logo

Dom na sprzedaż, 161,60 m², oferta nr DS-14507

760 000 zł

4 703 zł /m²

Rata 3 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Piotrków Trybunalski

Dom 161,60 m², oferta nr , DS-14507, Piotrków Trybunalski
DS-14507 - zdjęcie nr 0
DS-14507 - zdjęcie nr 1
DS-14507 - zdjęcie nr 2
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

161,60 m²

Powierzchnia działki:

814,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?