Logo

Dom na sprzedaż, 15,00 m², oferta nr DS-14414-1

53 000 zł

3 533 zł /m²

Rata 248 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Piotrków Trybunalski

Dom 15,00 m², oferta nr , DS-14414-1, Piotrków Trybunalski
DS-14414-1 - zdjęcie nr 0
DS-14414-1 - zdjęcie nr 1
DS-14414-1 - zdjęcie nr 2
DS-14414-1 - zdjęcie nr 3
DS-14414-1 - zdjęcie nr 4
DS-14414-1 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

15,00 m²

Powierzchnia działki:

315,00 m²

Typ domu:

inny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?