Logo

Dom na sprzedaż, 93,80 m², oferta nr DS-14509

680 000 zł

7 249 zł /m²

Rata 3 182 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Piotrków Trybunalski

Dom 93,80 m², oferta nr , DS-14509, Piotrków Trybunalski
DS-14509 - zdjęcie nr 0
DS-14509 - zdjęcie nr 3
DS-14509 - zdjęcie nr 4
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

93,80 m²

Powierzchnia działki:

675,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?