Domy na sprzedaż Częstochowa

Znaleziono 20 ofert
FILTRUJ
Wyszukuję...
Dom segment skrajny 100,00 m², Częstochowa, Złota, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
349 000 zł
Dom wolnostojący 349,00 m², Częstochowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
2 469 000 zł
Reklama
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 50, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Domy Częstochowa Sprzedaż

Częstochowa to miasto powiatowe, znajdujące się w województwie śląskim. Niegdyś będąca miastem wojewódzkim, obecnie Częstochowa liczy ponad 200 tys. mieszkańców. Dzisiaj jest to miejscowość dobrze znana w całej Polsce, a także w Europie oraz innych częściach świata. Wszystko za sprawą bazyliki i klasztoru na Jasnej Górze, będących celem licznych pielgrzymek wiernych religii katolickiej. Jednak Częstochowa to nie tylko Jasna Góra, ale również miasto przyjazne mieszkańcom, które ma im wiele do zaoferowania. Stąd też duży popyt na domy w Częstochowie.

Czym zachęca Częstochowa?

Dzisiaj Częstochowa to jeden z najistotniejszych ośrodków miejskich w regionie. Znajdują się tutaj liczne obiekty kulturalne, akademickie i rozrywkowe. W mieście działa również wiele firm polskich i zagranicznych, oferujących prace biurowe. Co więcej, w Częstochowie działa jedna z największych hut stali w kraju, która również daje zatrudnienie wielu mieszkańcom miasta. Nie dziwi zatem, że coraz mniej młodych ludzi decyduje się na wyjazd z miasta. Większość zostaje w Częstochowie, aby to tutaj rozwijać karierę zawodową. Wielu z nich kupuje domy w Częstochowie.

Ponadto, domy na sprzedaż Częstochowa cieszą się popularnością również z innych powodów. Zapewne nie bez znaczenia pozostaje fakt, że miasto to obfituje w tereny zielone. Wystarczy w tym miejscu przywołać Las Aniołowski. Jest to zajmujący obszar ponad 65 ha obszar leśny, znajdujący się w północno-wschodniej części miasta. Od strony centrum prowadzi do niego równie urokliwa promenada, nazwana imieniem Czesława Niemena. Na uwagę zasługuje również Park Lisiniec z trzema zbiornikami wodnymi oraz plażą piaskową.

Komunikacja w Częstochowie

Częstochowa posiada rozbudowaną sieć komunikacji publicznej, opartej głównie na autobusach. Ponadto w mieście działają również tramwaje. Główna linia tramwajowa prowadzi przez całe miasto z północy na południe. Warto również zwrócić uwagę na połączenie Częstochowy z innymi częściami Polski. Przez miasto przebiega autostrada A1 oraz inne drogi krajowe. Co więcej zaledwie ok. 60 km od miasta znajduje się port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Tym samym zakup domu w Częstochowie to dobra inwestycja dla każdego, kto dużo podróżuje.

Rozmaite domy na sprzedaż Częstochowa

Dostępne oferty domów na sprzedaż w Częstochowie dotyczą różnorodnych nieruchomości. W dzielnicach oddalonych od centrum dominują domy wolnostojące. Wiele z nich to stara zabudowa, czyli domy z rynku wtórnego. Wśród nich można znaleźć wyremontowane, odrestaurowane domy w doskonałym stanie technicznym, jak również takie, które wymagają przeprowadzenia prac remontowych. Rzecz jasna domy w gorszym stanie technicznym dostępne są w niższych cenach.

Natomiast domy na sprzedaż w Częstochowie znajdujące się w centralnej części miasta, to często nieruchomości stanowiące część większego osiedla domków jednorodzinnych, a także bliźniaki. Niemniej jednak również w tej lokalizacji znaleźć można samodzielne domy jednorodzinne. Dominują domy o przeciętnym metrażu, wykończone w średnim standardzie, choć pojawiają się również oferty sprzedaży willi. Dotyczy to zarówno domów znajdujących się w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 30 311 osób
UP