
JHM DEVELOPMENT S.A.
od 7 790 zł /m²
Konin, Osiedle Władysława Sikorskiego, ul. Topazowa 28
1 - 4 pok.
25,01 – 73,61 m²
Ceny mieszkań Konin
– ile kosztuje m² (Październik 2026)
Średnia cena za m²
9 376 zł/m²
↑28.43% r/r
↓0.02% m/m
Średnia cena całkowita
436 809 zł
↑91.67% r/r
↑0.00% m/m
Liczba aktywnych ofert
125
↑2400.00% r/r
↓2.34% m/m
W Koninie we wrześniu 2026 średnia cena za m² wynosi 9 376 zł/m², to o 28,43% więcej rok do roku i o 0,02% mniej miesiąc do miesiąca,
na podstawie 125 aktywnych ofert w portalu Tabelaofert. (Data aktualizacji: 1 października 2026)
Dzielnice Dzielnice | Cena za m² Cena za m² | r/r r/r |
|---|---|---|
| Osiedle Władysława Sikorskiego | 9 396 zł/m² | 0% |
| Typ | Śr. cena zł/m² | r/r | Śr. cena całkowita | r/r |
|---|---|---|---|---|
| kawalerki | 10 070 zł/m² | 0% | 277 299 zł | — |
| 2 pokoje | 9 673 zł/m² | 32.51% | 370 156 zł | 46.55% |
| 3 pokoje | 9 066 zł/m² | 0% | 468 884 zł | — |
| 4 pokoje | 9 119 zł/m² | 0% | 559 385 zł | — |
Dane pokazują orientacyjny obraz cen mieszkań w danej lokalizacji. Analiza opiera się na ofertach z portalu Tabelaofert oraz danych o cenach transakcyjnych publikowanych przez NBP.
We wrześniu 2026 średnia cena mieszkania w Koninie wynosi 436 809 zł.
We wrześniu 2026 średnia cena metra kwadratowego w Koninie wynosi 9 376 zł. Stanowi to wzrost o 28,43% rok do roku.
kawalerki w Koninie - średnia cena we wrześniu 2026 wynosi 277 299 zł.
2 pokoje w Koninie - średnia cena we wrześniu 2026 wynosi 370 156 zł.
3 pokoje w Koninie - średnia cena we wrześniu 2026 wynosi 468 884 zł.
4 pokoje w Koninie - średnia cena we wrześniu 2026 wynosi 559 385 zł.
Najnowsze wiadomości z rynku nieruchomości
Ceny Mieszkań w Polsce