zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

TIMBUD

Warszawa, ul. Białołęcka 344
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
55 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa
TIMBUD II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa powstała w styczniu 2011 r. dla celów realizacji przedsięwzięć deweloperskich.

Personel techniczny i kadra zarządzająca spółki legitymują się solidnym przygotowaniem zawodowym i długoletnim doświadczeniem w branży budowlanej i deweloperskiej.

Nasz cel
Na każdym etapie realizacji naszych projektów przyświeca nam cel jak najpełniejszego zaspokojenia oczekiwań klientów w postaci korzystnej lokalizacji budynków, komfortowych rozwiązań architektonicznych i dobrej jakości stosowanych materiałów i montowanych urządzeń za umiarkowaną cenę.

Dokładamy również starań, aby stosowane technologie spełniały kryteria energooszczędności i możliwie minimalnego wpływu na środowisko. Staramy się również stale elastycznie reagować na potrzeby naszych klientów.

Wartości
Przygotowanie i doświadczenie zawodowe pracowników każdego szczebla, siatka stałych podwykonawców i bogate zaplecze sprzętowe i logistyczne zapewniają sprawną i terminową realizację projektów.
  • W codziennej pracy staramy się kreować przyjazne, niewykluczające środowisko
  • Promujemy zdrową aktywność fizyczną poprzez stworzenie i utrzymywanie firmowej drużyny sportowej, której członkowie od kilku lat biorą regularnie udział we wspólnych treningach i zawodach sportowych, z wysokim wskaźnikiem zajmowanych pierwszych miejsc
  • Nasza firma jest także społecznym opiekunem kotów wolnożyjących w dzielnicy Białołęka
Pokaz pełny opis

Aktualności

Zdjęcie wiadomości
Oferta Specjalna na Osiedlu Białołęcka
Promocja
Tylko teraz!
Wybierz mieszkanie dla siebie i korzystaj z atrakcyjnych promocji:
  • Duże rabaty na wybrane mieszkania!
  • Część mieszkań w ofercie z wykończeniem pod klucz!
Skontaktuj się z Biurem Sprzedaży, aby poznać szczegóły promocji.
Dowiedz się więcej
Zobacz wszystkie

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży
Warszawa, ul. Białołęcka 344

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę