Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Węgorzewo

Znaleziono 5 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie jednopokojowe 21,70 m², Węgorzewo, 11 Listopada, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 21,70 m² z aneksem kuchennym, 11 Listopada

    Lokal na ul. 11 Listopada 12A w Węgorzewie – Idealna Inwestycja pod Wynajem Krótkoterminowy homfi ma przyjemność zaoferować Państwu przytulny lokal w suterenie o przemyślanym układzie pomieszczeń, który idealnie nadaje się pod inwestycję na wynajem krótkoterminowy. Zlokalizowany w Węgorzewie, w malo...

    więcej »

    homfi

    125 000 zł

    Węgorzewo, 11 Listopada

    1 pok.

    21,70 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 82,50 m², Węgorzewo, Pionierów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 82,50 m² z balkonem, Pionierów

    Na sprzedaż – nowoczesne mieszkanie 82,5 m² w Węgorzewie, ul. Pionierów 5 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Węgorzewie, położonego przy prestiżowej ul. Pionierów 5. Ta nieruchomość to idealne połączenie nowoczesności, komfortu i doskonałej lokalizacji – świetne zarówno d...

    więcej »

    homfi

    499 000 zł

    Węgorzewo, Pionierów

    4 pok.

    82,50 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 74,45 m², Węgorzewo, 11 Listopada, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 74,45 m² z aneksem kuchennym, 11 Listopada

    homfi ma przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania przy ul. 11 Listopada w Węgorzewie. Lokalizacja, komfortowe wnętrza oraz doskonałe udogodnienia czynią tę nieruchomość idealną zarówno dla rodzin, jak i jako inwestycję pod wynajem. Przestron...

    więcej »

    homfi

    360 000 zł

    Węgorzewo, 11 Listopada

    4 pok.

    74,45 m²

  • Mieszkanie pięciopokojowe 77,15 m², Węgorzewo, 11 Listopada, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 5 pokoi, 77,15 m² z aneksem kuchennym, 11 Listopada

    Marzysz o przestronnym i jasnym mieszkaniu w sercu Mazur? Oto wyjątkowa okazja! homfi ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie przy ul. 11 Listopada w Węgorzewie, które łączy komfort codziennego życia z atrakcyjną lokalizacją. Idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynaje...

    więcej »

    homfi

    360 000 zł

    Węgorzewo, 11 Listopada

    5 pok.

    77,15 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 22,85 m², Węgorzewo, 11 Listopada, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 22,85 m², 11 Listopada

    Oferta inwestycyjna: Lokal użytkowy przy ul. 11 Listopada 12A, Węgorzewo homfi ma przyjemność przedstawić doskonałą okazję inwestycyjną – lokal o powierzchni 22,85 m², położony w suterenie budynku w Węgorzewie, przy ulicy 11 Listopada 12A. To nieruchomość, która dzięki swojemu układowi oraz lokaliza...

    więcej »

    homfi

    125 000 zł

    Węgorzewo, 11 Listopada

    2 pok.

    22,85 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie węgorzewskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    12 952 zł/m²

    24.22%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż w Węgorzewie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 5 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w Węgorzewie: 12 952 zł/m², w tym:
    • kawalerka: 5 760 zł/m²
    • 2-pokojowe: 5 470 zł/m²
    • 4-pokojowe: 5 442 zł/m²
    • z balkonem: 5 183 zł/m²
    • z tarasem: 5 183 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 22 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 83 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 60,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w Węgorzewie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 55,42%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż w Węgorzewie są o 84,62% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Węgorzewie wynosi 293 800 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 375 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż w Węgorzewie

W Węgorzewie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 5 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Węgorzewie oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 22 do 83 m² od 1 do 5 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • kawalerki (1 oferta)
  • mieszkania 2 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania 4 pokoje (2 oferty)
  • mieszkania 5 pokoi (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (3 oferty)
  • mieszkania z balkonem (3 oferty)

Węgorzewo - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny w Węgorzewie?

Średnia cena mieszkania 4-pokojowego w Węgorzewie wynosi obecnie 429 500 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Węgorzewie?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż w Węgorzewie kosztuje obecnie 499 000 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Węgorzewie kosztuje obecnie 125 000 zł