Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,04 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 124576/78/OMS

850 563 zł

15 740 zł /m²

Rata 3 980 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Harsz

3 pokoje, mieszkanie 54,04 m², parter, oferta nr , 124576/78/OMS, Harsz
124576/78/OMS - zdjęcie nr 0
124576/78/OMS - zdjęcie nr 1
124576/78/OMS - zdjęcie nr 2
124576/78/OMS - zdjęcie nr 3
124576/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.04 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,04 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2025

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę