Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,49 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 124575/78/OMS

768 180 zł

15 215 zł /m²

Rata 3 594 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Harsz

3 pokoje, mieszkanie 50,49 m², parter, oferta nr , 124575/78/OMS, Harsz
124575/78/OMS - zdjęcie nr 0
124575/78/OMS - zdjęcie nr 1
124575/78/OMS - zdjęcie nr 2
124575/78/OMS - zdjęcie nr 3
124575/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,49 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę