Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż powiat mogileński

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 53,00 m², Mogilno, Deyny, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 53,00 m², Deyny

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Piękne ciepłe mieszkanie. Dobra lokalizacja. W pełni wyposażone do zamieszkania wchodzisz i mieszkasz. Masz pytania dzwoń!!!!!!!!! Ogłoszenie prywatne. Media prąd, gaz, woda około 400 pln miesięcznie. Żadnych innych opłat nie ma. Możliwość wynajmu. Telef...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    430 000 zł

    Mogilno, Deyny

    3 pok.

    53,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie mogileńskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    8 113 zł/m²

    0%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania na sprzedaż w powiecie mogileńskim

W powiecie mogileńskim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w powiecie mogileńskim oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 53 do 53 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 3 pokoje (1 oferta)