Logo
Filtry

Mieszkania bez pośredników Kraków Zwierzyniec

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 98,00 m², Kraków, Zwierzyniec, Bolesława Komorowskiego 8/10, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 98,00 m² z balkonem, Bolesława Komorowskiego 8/10, Zwierzyniec

    OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Eleganckie mieszkanie w sercu Salwatora - 98 m² Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 98 m², położone na 3 piętrze kameralnej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Salwatorze, tuż przy Placu na Stawa...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    2 100 000 zł

    Kraków, Zwierzyniec, Bolesława Komorowskiego 8/10

    3 pok.

    98,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 52,00 m², Kraków, Zwierzyniec, Księcia Józefa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 52,00 m², Księcia Józefa, Zwierzyniec

    OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Krakowa – na Bielanach, w kameralnym budynku otoczonym terenami zielonymi i niską zabudową. Drugie, ostatnie piętro, dwustronna ekspozycja północ–połudn...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    799 000 zł

    Kraków, Zwierzyniec, Księcia Józefa

    3 pok.

    52,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    reklama placeholder
    Reklama
    Reklama

Mieszkania na sprzedaż w Zwierzyńcu od osób prywatnych - dane analityczne o rynku - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż bez pośredników w Zwierzyńcu: 18 397 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 21 429 zł/m²
    • z tarasem: 21 429 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż bez pośredników: 52 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż bez pośredników: 98 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż bez pośredników wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 50,0%

Rynek mieszkań bezpośrednich w Zwierzyńcu - trendy rynkowe

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 11,16%
  • Ceny sprzedaży mieszkań bez pośredników w Zwierzyńcu są o 29,41% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty mieszkań na sprzedaż bez pośredników w Zwierzyńcu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Kalkulacje kredytu na mieszkanie bez pośrednika

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Zwierzyńcu wynosi 1 449 500 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 6 782 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026