Logo
Filtry

Kawalerki na sprzedaż Warszawa Mokotów

Znaleziono 113 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie jednopokojowe 32,00 m², Warszawa, Mokotów, Jałtańska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 32,00 m² w bloku z windą, Jałtańska, Mokotów

    1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jałtańskiej BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1974 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z: -pokoju dziennego, -oddzielnej kuchni, -łazienki, -przedpokoju. Powierzchnia do...

    więcej »

    Piórek House

    490 000 zł

    Warszawa, Mokotów, Jałtańska

    1 pok.

    32,00 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 38,70 m², Warszawa, Mokotów, Wita Stwosza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 38,70 m² z aneksem kuchennym, Wita Stwosza, Mokotów

    1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita Stwosza BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 38,70m2 składa się z: -pokoju dziennego z wydzieloną częścią sypialną, -aneksu kuchennego, -łazienk...

    więcej »

    Piórek House

    851 400 zł

    Warszawa, Mokotów, Wita Stwosza

    1 pok.

    38,70 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Esy Floresy, nowe mieszkania, Flora Development, ul. Cybernetyki 7B, Mokotów, Warszawa
    info-icon
    info-icon
    Esy Floresy
    • Druga linia zabudowy z dala od ruchliwych ulic
    • Wysoki standard wykończenia części wspólnych (kamień, gres, lastryko)
    • Wysokość mieszkań do 3,2m
    • Duże drewniane okna z filtrami antypyłowymi
    • System Smart Building z bezdotykowym poruszaniem się po budynku
    • Miejsca postojowe w garażu podziemnym z możliwością preinstalacji ładowarek elektrycznych
    • Bliskość centrum handlowego Westfield Mokotów
    • Przystanek komunikacji blisko osiedla (150 m)
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 350 m
    • Winda w budynku
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • W sprzedaży mieszkania z zielonymi ogródkami (do 67,10 m²)
    • Plac zabaw na osiedlu
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Flora Development

    23 500 zł /m²

    Warszawa, Mokotów, ul. Cybernetyki 7B

    1 pok.

    26,37 m²

  • Beethovena - apartamenty inwestycyjne, nowe apartamenty inwestycyjne, Dom Development, ul. Ludwiga van Beethovena, Mokotów (Sielce), Warszawa
    info-icon
    info-icon
    Beethovena - apartamenty inwestycyjne
    • Przystanek komunikacji blisko osiedla (200 m)
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 350 m

    Dom Development

    22 800 zł /m²

    Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Ludwiga van Beethovena

    1 pok.

    25,81 m²

  • PianoForte, nowe mieszkania, BPI Real Estate Poland, ul. Zajączkowska 3, Mokotów (Sielce), Warszawa
    info-icon
    info-icon
    PianoForte
    • Przystanek komunikacji miejskiej w sąsiedztwie osiedla - 100 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 100 m
    • Obsługa concierge na osiedlu
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Dostępne mieszkania z ogródkami o powierzchni do 67,48 m²
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 34,99 m²)
    więcej »

    BPI Real Estate Poland

    od 29 945 zł /m²

    Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Zajączkowska 3

    1 pok.

    38,51 – 43,31 m²

  • Reklama
  • Harmonia Mokotów, nowe apartamenty inwestycyjne, Dom Development, al. Polski Walczącej / Józefa Becka, Mokotów (Siekierki), Warszawa
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Harmonia Mokotów
    • W pobliżu osiedla przystanek komunikacji miejskiej - 50 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 850 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Na osiedlu zaplanowano plac zabaw
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Do zamieszkania w tym roku
    • W sprzedaży mieszkania z zielonymi ogródkami (do 67,44 m²)
    więcej »

    Dom Development

    od 16 900 zł /m²

    Warszawa, Mokotów, Siekierki, al. Polski Walczącej / Józefa Becka

    1 pok.

    47,23 – 51,72 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 27,70 m², Warszawa, Mokotów, Czerniakowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 27,70 m² w bloku z windą, Czerniakowska, Mokotów

    Klimatyczna, słoneczna, wyremontowana kawalerka usytuowana na 5 piętrze w wysokim budynku zlokalizowana na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej. Zielone i zadbane osiedle. Budynek odnowiony z 1969 roku, w bloku dwie windy oraz 2 wejściami z podjazdami. Na powierzchnię oferowanego mieszkani...

    więcej »

    Lech Nieruchomości

    535 000 zł

    Warszawa, Mokotów, Czerniakowska

    1 pok.

    27,70 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
  • Mieszkanie jednopokojowe 28,00 m², Warszawa, Mokotów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 28,00 m² z osobną kuchnią, Mokotów

    1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Księga wieczysta (KW) bez obciążeń, dział III (prawa, roszczenia i ograniczenia) oraz dział IV (hipoteki) nie zawierają żadnych wpisów. Mieszkanie w pełni wykończon...

    więcej »

    Lech Nieruchomości

    489 500 zł

    Warszawa, Mokotów

    1 pok.

    28,00 m²

  • Holm House, nowe mieszkania, Skanska Residential Development Poland, ul. Zdziechowskiego, Mokotów (Ksawerów), Warszawa
    • Rowerownia w budynku
    • Przystanek komunikacji miejskiej w sąsiedztwie osiedla - 200 m
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Skanska Residential Development Poland

    od 30 082 zł /m²

    Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Zdziechowskiego

    1 pok.

    29,19 – 29,22 m²

  • Nowa Mangalia - Etap II, nowe mieszkania, Polskie Projekty Inwestycyjne, ul. Mangalia, Mokotów (Stegny), Warszawa
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Nowa Mangalia - Etap II
    • W pobliżu osiedla przystanek - 200 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 450 m
    • Winda w budynku
    • Ochrona na terenie osiedla
    • Osiedlowy plac zabaw dla dzieci
    • Garaż podziemny w budynku
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Na parterze mieszkania z ogródkami (do 63,39 m²)
    • W ofercie mieszkania z tarasami (do 18,06 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Polskie Projekty Inwestycyjne

    od 18 539 zł /m²

    Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia

    1 pok.

    25,60 – 44,39 m²

  • Sycylijska, nowe mieszkania, J.J. Investment, ul. Sycylijska, Mokotów (Stegny), Warszawa
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Sycylijska
    • W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej - 100 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 100 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Garaż podziemny w budynku
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    J.J. Investment

    20 571 zł /m²

    Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Sycylijska

    1 pok.

    30,51 m²

  • Augustówka Residence, nowe mieszkania, APM Development, ul. Kostrzyńska 18, Mokotów (Augustówka), Warszawa
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Augustówka Residence
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku - 350 m
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 400 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Prywatne ogródki na parterze
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 8,93 m²)
    więcej »

    APM Development

    od 18 250 zł /m²

    Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Kostrzyńska 18

    1 pok.

    35,43 – 36,13 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 31,00 m², Warszawa, Mokotów, Stefana Bryły, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 31,00 m² z osobną kuchnią, Stefana Bryły, Mokotów

    1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Stefana Bryły BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z: -oddzielnej kuchni, -pokoju dziennego, -łazienki, -przedpokoju. Powierzchnia...

    więcej »

    Piórek House

    530 000 zł

    Warszawa, Mokotów, Stefana Bryły

    1 pok.

    31,00 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 31,00 m², Warszawa, Mokotów, Stefana Pieńkowskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 31,00 m² z osobną kuchnią, Stefana Pieńkowskiego, Mokotów

    1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Pieńkowskiego BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1989 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z: -pokoju dziennego, -kuchni, -łazienki, -przedpokoju. Powierzchnia dodatkowa: -...

    więcej »

    Piórek House

    558 000 zł

    Warszawa, Mokotów, Stefana Pieńkowskiego

    1 pok.

    31,00 m²

  • Rytm Mokotowa, nowe mieszkania, Grupa ROBYG, ul. Antoniewska / Piramowicza, Mokotów (Augustówka), Warszawa
    • Strefa fitness na osiedlu
    • Blisko osiedla park - 250 m
    • Przystanek komunikacji w pobliżu osiedla - 100 m
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Cichobieżna winda w budynku
    • W sprzedaży mieszkania z ogródkami
    • Do zamieszkania w tym roku
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 38,42 m²)
    więcej »

    Grupa ROBYG

    od 16 400 zł /m²

    Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska / Piramowicza

    1 pok.

    31,59 – 31,76 m²

  • Rytm Mokotowa 1B, nowe mieszkania, Grupa ROBYG, ul. Antoniewska / Piramowicza, Mokotów (Augustówka), Warszawa
    AI
    info-icon
    info-icon
    Rytm Mokotowa 1B
    • Przystanek komunikacji blisko osiedla (150 m)
    • Blisko osiedla park - 250 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Strefa fitness na osiedlu
    • Plac zabaw na osiedlu
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Dostępne mieszkania z ogródkami (do 112,08 m²)
    • W ofercie mieszkania z tarasami (do 25,71 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Grupa ROBYG

    od 16 089 zł /m²

1 pok.

    32,58 – 33,06 m²

  • Apartamenty Beethovena, nowe mieszkania, Dom Development, ul. Dziekońskiego 4, Mokotów (Sielce), Warszawa
    AI
    info-icon
    info-icon
    Apartamenty Beethovena
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku komunikacji miejskiej - 200 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 250 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Osiedlowy plac zabaw dla dzieci
    • Garaż podziemny w budynku
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Dostępne mieszkania z ogródkami (do 120,49 m²)
    więcej »

    Dom Development

    od 22 950 zł /m²

    Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Dziekońskiego 4

    1 pok.

    25,86 – 26,55 m²

  • Mokotów Sportowy 3, nowe mieszkania, Dom Development, ul. Antoniewska, Mokotów (Augustówka), Warszawa
    AI
    info-icon
    info-icon
    Mokotów Sportowy 3
    • Przystanek komunikacji miejskiej w pobliżu osiedla - 150 m
    • Park w pobliżu osiedla - 200 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Osiedlowy plac zabaw dla dzieci
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Prywatne ogródki na parterze
    więcej »

    Dom Development

    15 650 zł /m²

    Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska

    1 pok.

    39,38 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 26,00 m², Warszawa, Mokotów, Sielecka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 26,00 m² z balkonem, Sielecka, Mokotów

    1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Sieleckiej BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1954 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 26m2 składa się z: -pokoju dziennego, -kuchni, -łazienki, -przedpokoju. Powierzchnia dodatkowa: -bal...

    więcej »

    Piórek House

    590 000 zł

    Warszawa, Mokotów, Sielecka

    1 pok.

    26,00 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 31,00 m², Warszawa, Mokotów, Jarosława Dąbrowskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 31,00 m² z osobną kuchnią, Jarosława Dąbrowskiego, Mokotów

    1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1952 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z: -oddzielnej, widnej kuchni, -pokoju dziennego, -łazienki, -przedpokoju. Czynsz a...

    więcej »

    Piórek House

    610 000 zł

    Warszawa, Mokotów, Jarosława Dąbrowskiego

    1 pok.

    31,00 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 32,00 m², Warszawa, Mokotów, Różana, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 32,00 m² z osobną kuchnią, Różana, Mokotów

    1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Różanej BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z: -pokoju dziennego, -oddzielnej, widnej kuchni, -łazienki, -przedpokoju. Czynsz administracyj...

    więcej »

    Piórek House

    720 000 zł

    Warszawa, Mokotów, Różana

    1 pok.

    32,00 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 35,00 m², Warszawa, Mokotów, Stanisława Kierbedzia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 35,00 m² z osobną kuchnią, Stanisława Kierbedzia, Mokotów

    1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Kierbedzia BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z: -widnej kuchni, -pokoju dziennego, -łazienki, -przedpokoju. Powierzchnia dodatkow...