Logo

Nowe mieszkanie, 39,38 m², 1 pokój, parter, oferta nr A/2

616 297 zł

15 650 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 884 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska

1 pokój, mieszkanie 39,38 m², parter, oferta nr A/2, Mokotów Sportowy 3, Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska
SALON Z ANEKSEM29,30 m²ŁAZIENKA6,29 m²PRZEDSIONEK3,79 m²TARAS1,91 m²OGRÓDEK18,70 m²
Wymiary mieszkania 39.38 m², A/2
Mokotów Sportowy 3 - zdjęcie nr 0
Mokotów Sportowy 3 - zdjęcie nr 1
Mokotów Sportowy 3 - zdjęcie nr 2
Mokotów Sportowy 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39.38 m², A/2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

39,38 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (1,91 m²), ogródek (18,70 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę