Logo
Filtry

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Kielce Świętokrzyskie

Znaleziono 5 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 66,20 m², Kielce, Świętokrzyskie, al. Aleja J. Nowaka-Jeziorańskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 66,20 m² z osobną kuchnią, al. Aleja J. Nowaka-Jeziorańskiego, Świętokrzyskie

    Na sprzedaż 3 -p okojowe mieszkanie o powierzchni 66,20 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Jeziorańskiego, na os. Świętokrzyskim. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, dwóch sypialni, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki, WC oraz przestronnego przedpokoju. Okna PC...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    460 000 zł

    Kielce, Świętokrzyskie, al. Aleja J. Nowaka-Jeziorańskiego

    3 pok.

    66,20 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 65,92 m², Kielce, Świętokrzyskie, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 65,92 m² z balkonem, Świętokrzyskie

    Tylko u NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje Ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią Idealna oferta dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,92 m2 przy ulicy Piłsudskiego w Kielcach. W mieszkaniu niespełna rok temu...

    więcej »

    Biuro Nieruchomości Twoje M

    569 000 zł

    Kielce, Świętokrzyskie

    3 pok.

    65,92 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 66,20 m², Kielce, Świętokrzyskie, Jana Nowaka - Jeziorańskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 66,20 m² z balkonem, Jana Nowaka - Jeziorańskiego, Świętokrzyskie

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 66,2 m² | 3 piętro | ul. Jeziorańskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,2 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Jeziorańskiego . Układ pomieszczeń: 3 ustawne pokoje , oddzielna, widna kuchnia , łazienka , osobne WC , pr...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    465 000 zł

    Kielce, Świętokrzyskie, Jana Nowaka - Jeziorańskiego

    3 pok.

    66,20 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 60,00 m², Kielce, Świętokrzyskie, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 60,00 m² z balkonem, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Świętokrzyskie

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,85 m2 (powierzchnia wraz z piwnicą), bez piwnicy ok. 60m2, zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Świętokrzyskim. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje o pow. ok. 18,57m2, 12,06m2, 9,37m2, kuchnia o pow. ok. 6,93m2, łazien...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    429 000 zł

    Kielce, Świętokrzyskie, Jana Nowaka-Jeziorańskiego

    3 pok.

    60,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 59,95 m², Kielce, Świętokrzyskie, Aleja Piłsudskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 59,95 m² z osobną kuchnią, Aleja Piłsudskiego, Świętokrzyskie

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 59,95 m2 , usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, przy ul . Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z: salonu o pow. ok. 18,46 m2 pokoju o pow. ok. 12,33 m2 pokoju o pow. ok. 9,4 m2 widnej kuchni o pow. ok. 7,22 m2 ła...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    440 000 zł

    Kielce, Świętokrzyskie, Aleja Piłsudskiego

    3 pok.

    59,95 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    3 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Świętokrzyskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    7 116 zł/m²

    5.11%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania trzypokojowe na sprzedaż na Świętokrzyskim - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 5 ofert
  • Średnia cena m² trzypokojowego mieszkania na sprzedaż na Świętokrzyskim: 7 116 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 7 419 zł/m²
    • z tarasem: 7 419 zł/m²
  • Najmniejszy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 60 m²
  • Największy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 66 m²
  • Procentowy podział trzypokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 100,0%

Trendy rynkowe - mieszkania trzypokojowe na Świętokrzyskim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 5,37%
  • Ceny trzypokojowych mieszkań na sprzedaż na Świętokrzyskim są o 76,96% tańsze niż w Warszawie

Finansowanie mieszkania trzypokojowego

  • Średnia cena trzypokojowego mieszkania na sprzedaż na Świętokrzyskim wynosi 472 600 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 211 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026