Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kielce Świętokrzyskie

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 085,00 m², Kielce, Świętokrzyskie, Radomska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 085,00 m², Radomska, Świętokrzyskie

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1085 m2 , zlokalizowana w północnej części Kielc przy ul. Radomskiej, w atrakcyjnej okolicy. Nieruchomość w kształcie trapezu o wymiarach ok. 21 x 49 x 21 x 74 [m]. Działka w pierwszej linii, z dojazdem drogą asfaltową. Działka niezagospodarowana, częściowo zarośnię...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    1 100 000 zł

    Kielce, Świętokrzyskie, Radomska

    1 085,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż na Świętokrzyskim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż na Świętokrzyskim: 1 014 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1085 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1085 m²

Wskaźniki rynku działek na Świętokrzyskim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 145,26%
  • Ceny działek na sprzedaż na Świętokrzyskim są o 17,51% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek na Świętokrzyskim

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni