Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 65,92 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr TWJ-MS-2689

569 000 zł

8 632 zł /m²

Rata 2 662 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Biuro Nieruchomości Twoje M

Kielce, Świętokrzyskie

3 pokoje, mieszkanie 65,92 m², piętro 1, oferta nr , TWJ-MS-2689, Kielce, Świętokrzyskie
TWJ-MS-2689 - zdjęcie nr 0
TWJ-MS-2689 - zdjęcie nr 1
TWJ-MS-2689 - zdjęcie nr 2
TWJ-MS-2689 - zdjęcie nr 3
TWJ-MS-2689 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 65.92 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,92 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę