Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Olszyna

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 370,20 m², Olszyna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 370,20 m², Olszyna

    Hala usługowo-produkcyjna 370 m² z zapleczem socjalnym - Olszyna (Dolnośląskie) Na sprzedaż hala usługowo-produkcyjna o łącznej powierzchni ok. 370 m², zlokalizowana w miejscowości Olszyna, w województwie dolnośląskim. Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod działalność gospodarczą - warsztat, magazy...

    więcej »

    Metrohouse

    890 000 zł

    Olszyna

    1 pok.

    370,20 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Olszynie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Olszynie: 2 404 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 370 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 370 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Olszynie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 49,96%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Olszynie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni