Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Jelenia Góra

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 670,00 m², Jelenia Góra, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 670,00 m², Jelenia Góra

    Sprzedam/ wynajmę halę magazynową + plac, utwardzony, ogrodzony Oferujemy powierzchnię magazynową, 4300 m2, wysokość 3,8m , ogrzewaną. Plac przed magazynem (894m2) pozostaje utwardzony i ogrodzony. Na placu znajdują się trzy garaże do kapitalnego remontu. Istnieje możliwość wykupienia pomieszczeń bi...

    więcej »

    Metrohouse

    8 943 089 zł

    Jelenia Góra

    670,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Jeleniej Górze - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Jeleniej Górze: 13 348 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 670 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 670 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Jeleniej Górze

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 1821,26%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Jeleniej Górze

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni