Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Długołęka

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 4 560,00 m², Długołęka, Robotnicza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 4 560,00 m², Robotnicza

    Hala produkcyjna, Biurowiec, oraz plac manewrowy.Przedmiotowa nieruchomość położona jest w Długołęce pod Wrocławiem (powiat wrocławski). W skład nieruchomości wchodzą:działka o powierzchni 0,4194 ha, na której zlokalizowany jest budynek usługowy o funkcji biurowej oraz hala magazynowo-produkcyjnadzi...

    więcej »

    WRE Nieruchomości

    4 999 900 zł

    Długołęka, Robotnicza

    4 560,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Długołęce - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Długołęce: 1 096 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 4560 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 4560 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Długołęce

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 660,72%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Długołęce

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni