Logo

Magazyn na sprzedaż, 4 560,00 m², oferta nr 195417

4 499 900 zł

987 zł /m²

Rata 21 054 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Hala z oferty WRE Nieruchomości

Długołęka, Robotnicza

Magazyn 4 560,00 m², oferta nr , 195417, Długołęka, Robotnicza
195417 - zdjęcie nr 0
195417 - zdjęcie nr 1
195417 - zdjęcie nr 2
195417 - zdjęcie nr 3
195417 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja magazynu 4560 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

987 zł

Powierzchnia:

4 560,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą