Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Góra, Wejherowo

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 335,00 m², Góra, Liliowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 335,00 m², Liliowa

    NA SPRZEDAŻ - MUROWANA HALA PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWA Z ZAPLECZEM BIUROWO-SOCJALNYMNa sprzedaż funkcjonalna, murowana hala przemysłowo-usługowa, idealna pod działalność produkcyjną, magazynową, logistyczną lub usługową. Nieruchomość położona na dużej działce o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym (MPZP),...

    więcej »

    Home Asset Sp. z o.o.

    1 259 000 zł

    Góra, Liliowa

    335,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Górze, Wejherowo - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Górze, Wejherowo: 3 758 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 335 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 335 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Górze, Wejherowo

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 148,53%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Górze, Wejherowo

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni