Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Ukta

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 151,00 m², Ukta, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 151,00 m², Ukta

    Na sprzedaż obiekt turystyczny położony w miejscowości Ukta, bezpośrednio nad rzeką Krutynią, z ok. 150 m linii brzegowej. Nieruchomość obejmuje teren o powierzchni 12 000 m², funkcjonujące pole kempingowe z pełnym zapleczem dla gości oraz dom mieszkalny o powierzchni 151 m². To oferta dla inwestora...

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    1 499 000 zł

    Ukta

    151,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż : 9 927 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 151 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 151 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 266,49%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż są o 10,53% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni