Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Strzelno

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 660,00 m², Strzelno, Zbożowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 660,00 m², Zbożowa

    NA SPRZEDAŻ BUDYNEK PRZEMYSŁOWO-BIUROWO-MAGAZYNOWY! Inwestycyjna okazja – obiekt przemysłowo-magazynowy z biurami, Strzelno NIERUCHOMOŚĆ: Działka inwestycyjna numer 1164 o powierzchni 4708 m2 z budynkiem przemysłowo-biurowo-magazynowym (wcześniej prowadzona była piekarnia) o pow. 660 m2 i garażami....

    więcej »

    homfi

    739 000 zł

    Strzelno, Zbożowa

    660,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Strzelnie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Strzelnie: 1 120 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 660 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 660 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Strzelnie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 71,86%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Strzelnie są o 85,62% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Strzelnie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni