Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 660,00 m², oferta nr 2122/2089/OLS

739 000 zł

1 120 zł /m²

Rata 3 458 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty homfi

Strzelno, Zbożowa

Lokal użytkowy 660,00 m², oferta nr , 2122/2089/OLS, Strzelno, Zbożowa
2122/2089/OLS - zdjęcie nr 0
2122/2089/OLS - zdjęcie nr 1
2122/2089/OLS - zdjęcie nr 2
2122/2089/OLS - zdjęcie nr 3
2122/2089/OLS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 660 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 120 zł

Powierzchnia:

660,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą