Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Morgi, Nowe

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 132,40 m², Morgi, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 132,40 m², Morgi

    Na sprzedaż Stacja Paliw w wyjątkowej lokalizacji.Stacji paliw zlokalizowana na działce o obszarze 1,7150 ha w miejscowości Morgi, gmina Nowe, powiat świecki. Atrakcyjna lokalizacja stacji paliw z wjazdem i osobnym wyjazdem na drogę krajową nr 91.Budynek stacji paliw o powierzchni użytkowej 132,40 m...

    więcej »

    Invest-Home.eu

    1 490 000 zł

    Morgi

    132,40 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż Nowe - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż Nowe: 11 254 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 132 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 132 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych Nowe

  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż Nowe są o 71,02% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych Nowe

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni