Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Babimost

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Biuro 247,00 m², Babimost, ul. Stanisława Moniuszki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Biuro 247,00 m², ul. Stanisława Moniuszki

    Nieruchomość w nowej cenie! Parterowy budynek z poddaszem użytkowym w centrum miasta. Do sprzedaży jest prawo własności działki o numerze ewidencyjnym 661/2 o powierzchni 538 m² oraz prawo własności budynku biurowo-technicznego o powierzchni użytkowej 247,85 m² usytuowanego na tym gruncie. Budynek b...

    więcej »

    Orange

    280 000 zł

    Babimost, ul. Stanisława Moniuszki

    247,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Babimoście - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Babimoście: 1 134 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 247 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 247 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Babimoście

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 7,41%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Babimoście są o 94,55% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Babimoście

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni