Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Gubin

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Biuro 1 054,00 m², Gubin, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Biuro 1 054,00 m², Gubin

    Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 1086 m.kw. oraz prawo własności budynku biurowo-technicznego o powierzchni użytkowej 1053,92 m.kw. Budynek biurowo-techniczny - obiekt w zabudowie wolnostojącej trzykondygnacyjny, podpiwniczony. Dach o konstrukcji mieszan...

    więcej »

    Zachód Nieruchomości Adam Zawada

    1 250 000 zł

    Gubin

    1 054,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Gubinie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Gubinie: 1 186 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1054 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1054 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Gubinie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 336,30%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Gubinie są o 75,68% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Gubinie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni